Skip to main content

Våre medlemsbedrifter

Navn Godkjente fag Poststed Telefon Kontaktperson:  E-post Hjemmeside: 
KINLY AS Dataelektronikerfaget FORNEBU 95 93 72 32 Sara Linn Lillesund Talsæte  stalsaete@kinly.com https://www.kinly.com/no
RIFT LABS AS Dataelektronikerfaget VINTERBRO 75 80 32 66 Morten Hjerde contact@riftlabs.com https://riftlabs.com
DATASPESIALISTEN AS Dataelektronikerfaget STRØMMEN 901 19 198 Parminder Singh singh@dataspesialisten.no http://www.dataspesialisten.no
EHS AS Dataelektronikerfaget KJELLER 22 38 90 20 Morten Sollie-Hansen morten@ehs.no https://www.ehs.no
NOVI SECURITY SYSTEMS AS Dataelektronikerfaget JESSHEIM 90860242 Øystein Schjoll oystein@novisec.no https://novisec.no
POWER NORGE AS, avd Slependen Dataelektronikerfaget HVALSTAD Thomas Hågensen thomas.Hagensen@power.no https://www.power.no
SSP SIKKERHET AS Dataelektronikerfaget OSLO 22074890 Kai Evjen post@sspi.no https://sspi.no
SITECOM AS Dataelektronikerfaget OSLO 22757200 post@sitecom.no https://www.sitecom.no
AVARN SECURITY AS Dataelektronikerfaget OSLO 908 88 758 Erik Johansen erik.johansen@avarnsecurity.com  https://www.avarnsecurity.no
SCHNEIDER ELECTRIC NORGE AS Dataelektronikerfaget OSLO 941 27 425 Ole Harbosen ole.harbosen@se.com https://www.se.com/no/no/
DATELCO AS Elektrikerfaget OSLO 22672062 Patrik Breiland firmapost@datelco.no https://www.datelco.no
ELEKTRO KILDEN AS Elektrikerfaget FAGERSTRAND 90841803 Thomas Holsten elkilden@online.no
ELTEL NETWORKS AS Elektrikerfaget OSLO Eric Sæby eric.saby@eltelnetworks.no https://www.eltelnetworks.no
RÆLINGEN EL-INSTALLASJON AS Elektrikerfaget RÆLINGEN 63 83 44 00 Magne Amundsen post@r-el.no https://www.r-el.no
BOLIGELEKTRIKEREN AS Elektrikerfaget OSLO 947 98 474 Kent Maldum kent.maldum@boligelektrikeren.no https://boligelektrikeren.no
SITEX AS Elektrikerfaget OSLO 99 24 53 42 Håvard Kollen havard@sitex.no
IBM AS IT-driftsfaget OSLO 66 99 80 00 Espen Gjertsen https://www.ibm.com/no-en
SONO NOROP AS IT-driftsfaget BORGENHAUGEN Henrik Ingvarsson info@norop.no https://www.sono-group.com/home
IKT-HUSET AS IT-driftsfaget OSLO 22 82 15 00 Thomas Jesting post@ikt-huset.no https://www.ikt-huset.no
ISACHSEN ANLEGG AS IT-driftsfaget SOLBERGELVA 32 23 24 00 Øistein Klægstad laerling@isachsenas.no https://isachsenanlegg.no
VARNER RETAIL AS IT-driftsfaget BILLINGSTAD Hans-Petter Steen contact@varner.com https://varner.com/en/
HÆHRE ENTREPRENØR AS IT-driftsfaget BILLINGSTAD 909 81 460 Grant Hansen post@akh.no https://akh.no
BREDBÅND OG KABELTVSERVICE AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 45262652 Jan Petter Hansen petter@bktas.no https://www.bktas.no
NEXSUS FIBER OPTICS AS Telekommunikasjonsmontørfaget LILLESTRØM 995 42 795 Thomas Tangen thomas.tangen@nexsus.no
NOVI SECURITY SYSTEMS AS Telekommunikasjonsmontørfaget JESSHEIM 90860242 Øystein Schjoll oystein@novisec.no https://novisec.no
NIMBUS FIBER AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 97059690 Per Jonas Ringstad pjringstad@nimbus.no  https://nimbus.no
NORSK KABEL-TV AS Telekommunikasjonsmontørfaget HAGAN 93444010 Per Runar Furuseth Firmapost@nokab.no https://www.nokab.no
AREXA AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 40002307 Svein Dahle sikkerhet@arexa.no https://www.arexa.no
AKERSHUS FIBEROPTIKK AS Telekommunikasjonsmontørfaget SLATTUM 915 63 385 Kenneth Vik kenneth.vik@akershusfiber.no
CERTEGO AS AVD ØSTFOLD Telekommunikasjonsmontørfaget FREDRIKSTAD 69339160 Jan Grimsrud post.fredrikstad@certego.no https://www.certego.no/finn-oss/certego-fredrikstad
FIBERNORDIC AS Telekommunikasjonsmontørfaget SKJETTEN 92251605 Kenneth Berger post@fibernordic.no https://www.fibernordic.no
FIBER ØST AS Telekommunikasjonsmontørfaget SANDVIKA 40096481 Dimitri Hansen post@fiberost.no https://www.fiberøst.no/
FIRESAFE Telekommunikasjonsmontørfaget LØRENSKOG 22 72 20 20 Frode Borgen support@firesafe.no https://www.firesafe.no
FLEXCOM AS Telekommunikasjonsmontørfaget HAGAN Per Arvid Illertz per@flexcom.no https://flexcom.no
ICE COMMUNICATION NORGE AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO  95267976 Ingrid Aabø ingrid.aabo@ice.no https://www.ice.no
NETEL AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 22626200 Erik Andersen erik.andersen@netel.no https://netel.no
NORSK RIKSKRINGKASTING AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO Dag Gøran Strand dag.goran.strand@nrk.no
NORTEKO FIBER AS Telekommunikasjonsmontørfaget SKJETTEN 64808024 Stian Olsen Post@norteko.no https://www.norteko.no
NORTELECOM AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 81566011 Hans Petter Molstad post@nortelecom.no https://www.nortelecom.no
SITE SERVICE AS Telekommunikasjonsmontørfaget HAGAN 46 98 50 08 Anders Rudningen anders.rudningen@siteservice.no https://siteservice.no
SKG CONSULT AS Telekommunikasjonsmontørfaget BØN 930 13 510 Svein Grythe svein@skgconsult.no https://skg.today
SSP SIKKERHET AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 22074890 Kai Evjen post@sspi.no https://sspi.no
SVAKSTRØMSINSTALLATØREN AS Telekommunikasjonsmontørfaget SIGGERUD 99105111 Kjell Erik Westgård kjewes@online.no
TELEKOMPETANSE AS Telekommunikasjonsmontørfaget SKEDSMOKORSET 97 05 96 83  Preben Christensen Post@telekompetanse.com http://www.telekompetanse.com
VEV ROMERIKE AS Telekommunikasjonsmontørfaget LØKEN 63854700 Ole Jørgen Bernhus post@vevromerike.no https://www.vevromerike.no/s/
ZODIAC NORGE AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 22796800 post@zodiac.no https://www.zodiac.no
AVARN SECURITY AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 908 88 758 Erik Johansen erik.johansen@avarnsecurity.com           https://www.avarnsecurity.no
SCHNEIDER ELECTRIC NORGE AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 941 27 425 Ole Harbosen ole.harbosen@se.com https://www.se.com/no/no/
ELTEL NETWORKS AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 982 35 947 Torgrim Riis torgrim.riis@eltelnetworks.no https://www.eltelnetworks.no
DATELCO AS Telekommunikasjonsmontørfaget OSLO 22672062 Patrik Breiland firmapost@datelco.no https://www.datelco.no
TRANSTEMA CONNECT AS Telekommunikasjonsmontørfaget FJELLHAMAR 22820870 Jan Lunna firmapost@tessta.no https://www.transtema.com/no/
ELITE KULDE AS Kulde- og varmepumpeteknikkfaget FROGNER 971 76 848 Daniel Fredriksen Daniel@elitekulde.no https://elitekulde.no
DATASPESIALISTEN AS Salgsfaget STRØMMEN 901 19 198 Parminder Singh singh@dataspesialisten.no http://www.dataspesialisten.no
TRANSTEMA CONNECT AS Service og administrasjonsfaget FJELLHAMAR 22820870 Karoline Tunhøvd firmapost@tessta.no https://www.transtema.com/no/

Ta kontakt

Hvis du trenger ytterligere informasjon, ta gjerne kontakt med oss.